Швейцарський бренд Omega провів оновлення серії елегантних годинників De Ville.

Omega De Ville Prestige — це класичний універсальний годинник бренду. Випущений 28 років тому, він перебуває в тіні популярних спортивних моделей Seamaster і Speedmaster, та попри це є однією з важливих колекцій бренду. Omega тепер представляє загальне оновлення Prestige із шістьма різними сімействами, п’ятьма різними розмірами та чотирма різними механізмами, усі з покращеною функціональністю та стилем.
Назва De Ville з’явилася на циферблаті годинника Omega Seamaster після появи тріо професійних годинників бренду у 1957 році. Ця версія Seamaster була більш вишуканою, «для виходу в місто» або «de ville» французькою. Як окрема модель годинник De Ville з’явився в 1967 році. Випущений в 1994 році Omega De Ville Prestige був заявлений як перехід до «сучасного дизайну та витонченого, шикарного стилю». З Prestige було введено кілька нових елементів дизайну, зокрема безель із «потрійним яблуком». Колекція пройшла перше оновлення в 2012 році з впровадженням сертифікованих коаксіальних механізмів хронометрів. Десять років потому Prestige третього покоління зазнає чергового стилістичного та функціонального оновлення.

Перш за все, це загальне оновлення можна розглядати як логічний технічний крок і серйозне вдосконалення. Це остання велика частина колекції Omega, яка була оновлена до стандартів бренду Master Chronometer (для механічних версій), що забезпечує виняткову точність і магнітний опір (до 15 000 Гаусс) – перехід, який вже було реалізовано для колекції De Ville Trésor. По суті, це означає перехід від механізмів з кодом 2500 до найновіших калібрів з кодом 8000. Звичайно, сертифікація Master Chronometer не поширюється на дві кварцові моделі меншого розміру; тим не менш, їх механізми також є новими, з термокомпенсацією для покращеної стабільності та точності.
Але Prestige 2022 року — це не просто технічний або функціональний апгрейд, стиль годинника також було частково оновлено зі збереженням основної ДНК De Ville Prestige. Корпус, як і раніше, тонкий і має фірмовий безель із «потрійним яблуком». Циферблати прикрашені римськими цифрами та кабошонними індексами. Металевий браслет як і раніше має сім ланок, але багато чого вдосконалено.

В корпусі найбільш помітна еволюція стосується більшого діаметру чоловічих моделей. Він збільшився з 39,5 мм до 40 мм для моделей з функціями час/дата та до 41 мм для моделей з індикацією малих секунд і малих секунд/резерву ходу. Дизайн було дещо покращено завдяки струнким лініям (незважаючи на товстіші механізми), вушка були модернізовані та звужені, а коронка дещо перероблена. З матеріальної точки зору Sedna Gold тепер замінює стандартне рожеве золото, яке використовувалося раніше. Завдяки куполоподібному сапфіровому склу профіль корпусу став тоншим, а механізми Master Chronometer тепер можна милуватись завдяки прозорій задній частині.
Жіноча модель доступна в трьох різних розмірах: 34 мм (автоматичний механізм), 30 мм і 27,5 мм (кварцовий механізм). Кварцові моделі мають металеву задню кришку з медальйоном Бога Хроноса – емблемою De Ville Prestige. Пропонуються різні варіанти обробки та кольорів циферблатів, починаючи від радіального, двох різних кристалічних обробок, ексклюзивного покриття, що поєднує вертикальний візерунок із радіальним покриттям, і покриття Clous de Bienne (доступне лише для золотих моделей). Доступний широкий вибір кольорів циферблата: платиново-золотий, рожево-сріблястий, піщано-трояндовий, льон, Moonshine™ Gold, лосось, лаванда, небесно-блакитний, синій, зелений матча, хвойно-зелений, темно-зелений, фіолетово-бордовий, винно-бордовий, сірий, чорний. Нарешті, існують спеціальні матеріали для жіночих моделей, такі як білий або таїтянський перламутр.

De Ville Prestige поставляється на шкіряному ремінці або на металевому браслеті з 7 ланок. Однак шкіряні ремінці більш звужені, а ширина ланки металевого браслета була змінена. Тепер він закріплений складною застібкою-метеликом із штовхачами на кришці замість ковзної застібки. У чоловічих моделях ці чохли прямокутні, а у жіночих – вигнуті.