Третє покоління Omega De Ville

Швейцарський бренд Omega провів оновлення серії елегантних годинників De Ville.

Omega De Ville Prestige
Omega De Ville Prestige

Omega De Ville Prestige — це класичний універсальний годинник бренду. Випущений 28 років тому, він перебуває в тіні популярних спортивних моделей Seamaster і Speedmaster, та попри це є однією з важливих колекцій бренду. Omega тепер представляє загальне оновлення Prestige із шістьма різними сімействами, п’ятьма різними розмірами та чотирма різними механізмами, усі з покращеною функціональністю та стилем.

Назва De Ville з’явилася на циферблаті годинника Omega Seamaster після появи тріо професійних годинників бренду у 1957 році. Ця версія Seamaster була більш вишуканою, «для виходу в місто» або «de ville» французькою. Як окрема модель годинник De Ville з’явився в 1967 році. Випущений в 1994 році Omega De Ville Prestige був заявлений як перехід до «сучасного дизайну та витонченого, шикарного стилю». З Prestige було введено кілька нових елементів дизайну, зокрема безель із «потрійним яблуком». Колекція пройшла перше оновлення в 2012 році з впровадженням сертифікованих коаксіальних механізмів хронометрів. Десять років потому Prestige третього покоління зазнає чергового стилістичного та функціонального оновлення.

Колекція пропонує широкий вибір стилів та матеріалів
Колекція пропонує широкий вибір стилів та матеріалів

Перш за все, це загальне оновлення можна розглядати як логічний технічний крок і серйозне вдосконалення. Це остання велика частина колекції Omega, яка була оновлена до стандартів бренду Master Chronometer (для механічних версій), що забезпечує виняткову точність і магнітний опір (до 15 000 Гаусс) – перехід, який вже було реалізовано для колекції De Ville Trésor. По суті, це означає перехід від механізмів з кодом 2500 до найновіших калібрів з кодом 8000. Звичайно, сертифікація Master Chronometer не поширюється на дві кварцові моделі меншого розміру; тим не менш, їх механізми також є новими, з термокомпенсацією для покращеної стабільності та точності.

Але Prestige 2022 року — це не просто технічний або функціональний апгрейд, стиль годинника також було частково оновлено зі збереженням основної ДНК De Ville Prestige. Корпус, як і раніше, тонкий і має фірмовий безель із «потрійним яблуком». Циферблати прикрашені римськими цифрами та кабошонними індексами. Металевий браслет як і раніше має сім ланок, але багато чого вдосконалено.

Модель годинника в корпусі Sedna Gold
Модель годинника в корпусі Sedna Gold

В корпусі найбільш помітна еволюція стосується більшого діаметру чоловічих моделей. Він збільшився з 39,5 мм до 40 мм для моделей з функціями час/дата та до 41 мм для моделей з індикацією малих секунд і малих секунд/резерву ходу. Дизайн було дещо покращено завдяки струнким лініям (незважаючи на товстіші механізми), вушка були модернізовані та звужені, а коронка дещо перероблена. З матеріальної точки зору Sedna Gold тепер замінює стандартне рожеве золото, яке використовувалося раніше. Завдяки куполоподібному сапфіровому склу профіль корпусу став тоншим, а механізми Master Chronometer тепер можна милуватись завдяки прозорій задній частині.

Жіноча модель доступна в трьох різних розмірах: 34 мм (автоматичний механізм), 30 мм і 27,5 мм (кварцовий механізм). Кварцові моделі мають металеву задню кришку з медальйоном Бога Хроноса – емблемою De Ville Prestige. Пропонуються різні варіанти обробки та кольорів циферблатів, починаючи від радіального, двох різних кристалічних обробок, ексклюзивного покриття, що поєднує вертикальний візерунок із радіальним покриттям, і покриття Clous de Bienne (доступне лише для золотих моделей). Доступний широкий вибір кольорів циферблата: платиново-золотий, рожево-сріблястий, піщано-трояндовий, льон, Moonshine™ Gold, лосось, лаванда, небесно-блакитний, синій, зелений матча, хвойно-зелений, темно-зелений, фіолетово-бордовий, винно-бордовий, сірий, чорний. Нарешті, існують спеціальні матеріали для жіночих моделей, такі як білий або таїтянський перламутр.

Вишукана жіноча модель на браслеті
Вишукана жіноча модель на браслеті

De Ville Prestige поставляється на шкіряному ремінці або на металевому браслеті з 7 ланок. Однак шкіряні ремінці більш звужені, а ширина ланки металевого браслета була змінена. Тепер він закріплений складною застібкою-метеликом із штовхачами на кришці замість ковзної застібки. У чоловічих моделях ці чохли прямокутні, а у жіночих – вигнуті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...