Унікальний годинник Lange 1815 Chronograph “Hampton Court Edition”

Німецька годинникова компанія A. Lange & Söhne створила спеціальну унікальну версію моделі 1815 Chronograph, яка буде показана на виставці вінтажних автомобілів Concours of Elegance, а потім виставлена на аукціоні Phillips у листопаді 2022 року.

Годинник A. Lange & Söhne 1815 Chronograph «Hampton Court Edition»

Годинник 1815 Chronograph “Hampton Court Edition” має стандартний корпус 1815 Chronograph діаметром 39,5 мм, виготовлений із цільного 18-каратного білого золота та прикрашений спеціальною відкидною задньою кришкою в офіцерському стилі. Шрифт кольору пісковика та сріблясті допоміжні циферблати в стилі «альтернативна панда» надають цьому виробу унікальний вигляд порівняно з годинникам стандартної колекції 1815.

Під шарнірною задньою кришкою корпусу та задньою кришкою з сапфірового скла розташований калібр Lange L951.5 із регуляцією колонним колесом, равликом для точного стрибка хвилинної стрілки та функцією зворотного ходу. Механізм із ручним заводом працює з частотою 2,5 Гц, має точність хронографа в 1/5 секунди та забезпечує 60-годинний запас ходу.

Механізм має точність хронографа в 1/5 секунди та забезпечує 60-годинний запас ходу

На задній частині корпусу вигравірувано вручну слова «Concourse of Elegance, Hampton Court Palace 2022», а також логотип Concours із крилатим конем. Виставка Concours of Elegance проходитиме з 2 по 4 вересня в палаці Хемптон-Корт у Великобританії.

1815 Chronograph «Hampton Court Edition» буде виставлено на Шістнадцятому Женевському аукціоні годинників 6 листопада 2022 року. Аукціон буде проведено під егідою аукціонного дому Phillips спільно з агентством Bacs & Russo, а виручені кошти підуть на рахунок фонду The Prince’s Trust. Заснована в 1976 році Принцем Уельським, ця благодійна організація допомагає молодим людям віком від 11 до 30 років розвивати базові життєві навички, які розширюють їх можливості працевлаштування.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...