Urwerk представляє годинник UR-100V C52

Компанія Urwerk представляє нову версію культової моделі UR-100 у високотехнологічному корпусі.

Годинник Urwerk UR-100V C52
Годинник Urwerk UR-100V C52

У 2019 році компанія Urwerk випустила годинник UR-100 SpaceTime. Це був мініатюрний футуристичний корабель, здатний рухатися в часі та просторі. За “час” відповідала фірмова індикація часу стрілками-сателітами. Більш складна концепція “простору” передавалася двома індикаторами, що відображають відстань, пройдену на Землі (обороти), та відстань, пройдену Землею (обертання) навколо Сонця в кілометрах. Цей годинник представляє своєрідну урверкіанську філософію Мартіна Фрая і Фелікса Баумгартнера. Суть її у пошуку нових способів презентації уявлень про простір-час. Тепер Urwerk представляють нову модель UR-100V C52. Вона виходить на годинникову орбіту в корпусі із чорного карбону та з ремінцем із технічного каучуку.

Корпус із вуглецевого волокна High-Resistance CTP
Корпус із вуглецевого волокна High-Resistance CTP

З моменту свого дебюту модель UR-100 одягалася в корпуси різних матеріалів. Титан, електрум, сталь та титан GunMetal, тверде золото, залізо і навіть лускатий T-Rex. Настав час одягнути популярну модель у корпус із вуглецевого волокна. Складаючись із 52 шарів, корпус демонструє характерну мармуровість вуглецевого волокна. Офіційна назва матеріалу High-Resistance CTP. Це надзвичайно еластичний вуглець, з’єднаний ультратонкими шарами, спресованими полімерну епоксидну смолу. В результаті вийшов легкий корпус вагою всього 11 грам, включаючи задню кришку титану.

Яскраво-зелене підсвічування індикації для кращої зручності читання
Яскраво-зелене підсвічування індикації для кращої зручності читання

Час відображається за допомогою фірмових стрілок-сателітів Urwerk. Крім того, вони виконують функцію покажчиків кілометражу. Коли червоний покажчик хвилин на стрілці досягає 60-хвилинної позначки, активується наступна блок-стрілка. Замість того, щоб непомітно дочекатися свого наступного усунення, стрілка години, що минула, показує астрономічні свідчення в кілометрах. Нам демонструють відстань, пройдену на Землі (позиція “10 годин”) та відстань, пройдену Землею (“2 години”).

Годинник демонструє відстань, пройдену на Землі та відстань, пройдену Землею
Годинник демонструє відстань, пройдену на Землі та відстань, пройдену Землею

Ці покажчики розміщені на чорному фланці, що виступає, у верхній половині циферблата. Зліва видно білі написи з 555,55 км і словом ROTAT. (Прокрут). Справа, теж білим кольором, 35742 км і слово REVOL. (Обертання). Використовуючи швидкість Землі на екваторі та орбітальну швидкість Землі навколо Сонця, годинник відображає відстань, пройдену з цих різних точок зору приблизно за 20 хвилин. На екваторі окружність Землі становить 40 070 кілометрів. Оскільки доба триває 24 години, швидкість становить 1670 км/год. Це дає вам 555,55 км, пройдених приблизно за 20 хвилин, показаних на індикаторі у положенні “10 годин”. Так само індикатор у положенні “2 години” показує відстань, пройдену Землею навколо Сонця, що становить близько 35 742 км кожні 20 хвилин.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...