Компанія Urwerk представляє нову версію культової моделі UR-100 у високотехнологічному корпусі.

У 2019 році компанія Urwerk випустила годинник UR-100 SpaceTime. Це був мініатюрний футуристичний корабель, здатний рухатися в часі та просторі. За “час” відповідала фірмова індикація часу стрілками-сателітами. Більш складна концепція “простору” передавалася двома індикаторами, що відображають відстань, пройдену на Землі (обороти), та відстань, пройдену Землею (обертання) навколо Сонця в кілометрах. Цей годинник представляє своєрідну урверкіанську філософію Мартіна Фрая і Фелікса Баумгартнера. Суть її у пошуку нових способів презентації уявлень про простір-час. Тепер Urwerk представляють нову модель UR-100V C52. Вона виходить на годинникову орбіту в корпусі із чорного карбону та з ремінцем із технічного каучуку.

З моменту свого дебюту модель UR-100 одягалася в корпуси різних матеріалів. Титан, електрум, сталь та титан GunMetal, тверде золото, залізо і навіть лускатий T-Rex. Настав час одягнути популярну модель у корпус із вуглецевого волокна. Складаючись із 52 шарів, корпус демонструє характерну мармуровість вуглецевого волокна. Офіційна назва матеріалу High-Resistance CTP. Це надзвичайно еластичний вуглець, з’єднаний ультратонкими шарами, спресованими полімерну епоксидну смолу. В результаті вийшов легкий корпус вагою всього 11 грам, включаючи задню кришку титану.

Час відображається за допомогою фірмових стрілок-сателітів Urwerk. Крім того, вони виконують функцію покажчиків кілометражу. Коли червоний покажчик хвилин на стрілці досягає 60-хвилинної позначки, активується наступна блок-стрілка. Замість того, щоб непомітно дочекатися свого наступного усунення, стрілка години, що минула, показує астрономічні свідчення в кілометрах. Нам демонструють відстань, пройдену на Землі (позиція “10 годин”) та відстань, пройдену Землею (“2 години”).

Ці покажчики розміщені на чорному фланці, що виступає, у верхній половині циферблата. Зліва видно білі написи з 555,55 км і словом ROTAT. (Прокрут). Справа, теж білим кольором, 35742 км і слово REVOL. (Обертання). Використовуючи швидкість Землі на екваторі та орбітальну швидкість Землі навколо Сонця, годинник відображає відстань, пройдену з цих різних точок зору приблизно за 20 хвилин. На екваторі окружність Землі становить 40 070 кілометрів. Оскільки доба триває 24 години, швидкість становить 1670 км/год. Це дає вам 555,55 км, пройдених приблизно за 20 хвилин, показаних на індикаторі у положенні “10 годин”. Так само індикатор у положенні “2 години” показує відстань, пройдену Землею навколо Сонця, що становить близько 35 742 км кожні 20 хвилин.