Urwerk UR-100V UltraViolet за межами видимого колірного спектру

Годинник Urwerk UR-100V UltraViolet набуває нового вигляду завдяки повністю фіолетовому корпусу та сателітному дисплею часу.

Годинник Urwerk UR-100V UltraViolet
Годинник Urwerk UR-100V UltraViolet

Колірний спектр, доступний нашому сприйняттю, закінчується насично-фіолетовим відтінком. Все, що виходить за межі цього, стає недоступним для нас, перетворюючись на хвилю, яку ми більше не можемо вловити. За допомогою моделі UR-100V UltraViolet компанія Urwerk передає колір, який знаходиться прямо на межі нашого колірного спектру.

Серія Urwerk UR-100 була вперше представлена ​​в 2019 році та оновлена ​​до UR-100V приблизно через рік. Завдяки таким моделям, як UR-100V CV52, UR-100V Blue Planet і UR-100V T-Rex, компанія Urwerk експериментувала з безліччю матеріалів, оздоблень та кольорів. UR-100V UltraViolet поєднує кращі риси попередників в дуже захоплюючому оригінальному стилі.

UR-100V UltraViolet використовує титановий корпус розміром 41 мм на 49,7 мм на 14,0 мм, відомий поціновувачам бренду. Його було відшліфовано та дробеструйно оброблено для створення унікальної поверхні, а потім нанесено фіолетове DLC-покриття. Це досить великий годинник, але він побудований таким чином, щоб добре виглядати на зап’ясті. Заводна головка розташована між вушками в положенні 12, характерна риса годинників Urwerk.

Годинник має максимальний запас ходу 48 годин
Годинник має максимальний запас ходу 48 годин

Дисплей UR-100V UltraViolet не змінився, крім очевидного переходу на фіолетовий колір. Час відображається за допомогою трьох обертальних «сателітів», на кожен з яких припадає по чотири години. Коли один сателіт завершує рух по доріжці в нижньому кінці «циферблата», наступний сателіт і годинний диск починають свою одногодинну подорож. Розмітка виконана біло-жовтим кольором, контрастуючи з фіолетовим тлом. Додаткові індикації розміщені у верхньому лівому та верхньому правому кутах дисплея, причому лівий показує обертання Землі, а правий — обертання Землі навколо Сонця, обидва в 20-хвилинному масштабі.

Все це керується складним калібром UR12.02, який частково видно на задній частині годинника. Компанія Urwerk переробила систему каруселі для цього механізму, щоб години та хвилини відображалися ближче (оновлення порівняно з калібром UR-12.01, який є у звичайних моделях UR-100). Частини механізму виготовлені з ARCAP, антимагнітного матеріалу. Імпульс надходить від повного центрального ротора. Цей механізм використовує 40 дорогоцінних каменів, працює зі швидкістю 28 800 обертів на годину та має максимальний запас ходу 48 годин.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...