Веселковий TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome

Хітовий хронограф Carrera швейцарського бренду TAG Heuer тепер відблискує кольорами веселки.

Годинник TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome
Годинник TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome

TAG Heuer доклав максимум зусиль, щоб перетворити і без того досить виразний Carrera Chronograph Tourbillon на щось, що справді привертає увагу. Завдяки унікальній техніці покриття PVD основа циферблату набула холодного веселкового вигляду. Під прямими сонячними променями він виглядає майже як масляна пляма. Весела, виразна, але зберігаюча всі фірмові атрибути моделі Carrera, ця обмежена серія отримала назву TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome.

Корпус серії Polychrome виготовлено з титану з чорним PVD-покриттям. Зверху розташований фіксований безель із тахіметричною шкалою, виготовлений із карбонволокна. Висувна заводна головка та кнопки хронографа також виготовлені з титану та мають таке ж чорне PVD-покриття. Сапфірове скло зі скошеними краями захищає циферблат, а титан з чорним PVD-покриттям із заднім сапфіровим склом захищають механізм.

На основу циферблата теж нанесено PVD-покриття
На основу циферблата теж нанесено PVD-покриття

Головною фішкою TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome є різнокольоровий циферблат. На основу циферблата нанесено PVD-покриття за допомогою дуже спеціальної технології для досягнення веселкового ефекту. Поверх основи знаходиться каркасна конструкцію з нанесеними індексами, родієві додаткові циферблати, чорний зовнішній фланець і хвилинний турбійон в нижній половині. Покриті родієм стрілки та покажчики мають покриття Super-LumiNova.

Працює годинник від Caliber Heuer 02T, автоматичного механізму хронографа власного виробництва TAG Heuer із турбійоном. Він приводиться в рух скелетонізованим центральним ротором, який теж має райдужне покриття. Завдяки 33 дорогоцінним каменям і частоті 28 800 обертів на годину цей механізм забезпечує 65 годин автономної роботи при повному заводі. Решта механізму виконана в чорному кольорі з легкою матовою текстурою, з контрастними елементами з родієвим покриттям, полірованими гвинтами та відкритим колонним колесом.

TAG Heuer Carrera Chronograph Tourbillon Polychrome носиться на матовому чорному ремінці з крокодилової шкіри та каучуку, закріпленому чорною складною пряжкою з логотипом TAG Heuer.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...