Вишукані нові Breguet Reine de Naples 9835 та 9838

Компанія Breguet презентувала дві нові моделі годинника Reine de Naples, який Бреґе виготовив спеціально для сестри Наполеона Каролін Мюрат.

Годинник Breguet Reine de Naples 9835
Годинник Breguet Reine de Naples 9835

Reine de Naples – ймовірно найбільш культовий жіночий годинник. Певною мірою, це годинник з багатою 200-літньою історією. Breguet Reine de Naples 9835 і 9838 не надто відрізняються за зовнішнім виглядом від інших сучасних моделей колекції. Вони мають овальну форму, елегантно оформлені та є маленьким механічним дивом, яке втішає око власниці.

У моделях 9835 і 9838 використовується витончена «гнучка хвилинна стрілка». Час зчитується по годинам, які відображаються у напівкруглому віконці в центрі циферблата, і хвилинам, чия індикація супроводжується інженерною магією. Дві дужки, з’єднані по осі і у наконечнику, формують серце, яке стискається і розтискається, коли «стрілка» рухається навколо циферблата. Дужки з’єднані, але працюють незалежно. Кожна рухається зі своєю швидкістю, адаптуючи форму відповідно до форми годинника.

Годинник Breguet Reine de Naples 9838
Годинник Breguet Reine de Naples 9838

Це маленьке диво працює завдяки власному калібру Breguet, механізму 78A0 з автопідзаведенням. Він складається з 252 частин, оснащений спусковим колесом, плоскою балансирною пружиною та вбудованим кремнієвим важільним спуском. Ротор платиновий, а оздоблення механізму видно крізь сапфірову задню кришку.

Новий Breguet Reine de Naples 9835 захищений корпусом з білого золота з темно-синім перламутровим циферблатом. Фланець, безель і виступи прикрашені 161 діамантом, заводна головка увінчана діамантом бріолетового огранювання, а складна застібка прикрашена ще 28 діамантами. Ця модель має ремінець зі шкіри алігатора, який збігається з кольором циферблата, і її випущено тиражем у 20 одиниць. Модель 9838 має білий лакований циферблат із безелем, фланцем і заводною головкою, оздобленими синіми сапфірами. Цифри навколо циферблата розтягуються та коротшають, ніби підтримуючи ефект гнучкої стрілки. Годинник пропонується на синьому ремінці зі шкіри алігатора зі складною застібкою з 28 синіми сапфірами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...