Жіночий годинник Omega Constellation в корпусе 36 мм

Адаптуючи свій годинник для більш тонких зап’ясть, Omega випускає три нові моделі Omega Constellation діаметром 36 мм.

Тріо Omega Constellation Co‑Axial Master Chronometer 36mm
Тріо Omega Constellation Co‑Axial Master Chronometer 36mm

Всі три версії годинника Omega Constellation Co-Axial Master Chronometer 36mm оснащені винятковим автоматичним механізмом марки Co-Axial Master Chronometer Calibre 8800, який відкритий крізь сапфірове скло задньої кришки корпусу.

Доступні три версії, кожна з яких має особливу кольорову гаму. Нержавіюча сталь з бордовим PVD циферблатом, нержавіюча сталь та 18-каратне жовте золото з синім PVD-покриттям циферблату, а також нержавіюча сталь та 18-каратне золото Sedna™ з коричневим PVD-покриттям циферблату. Золото Sedna™ – це розроблений маркою запатентований сплав із насиченим рожевим відтінком. Всі годинники йдуть у комплекті з підібраним у тон шкіряними ремінцями.

Більше, яскравіше та надзвичайно красиві
Більше, яскравіше та надзвичайно красиві

Годинник прикрашений 38 діамантами по безелю та 11 діамантовими годинниковими мітками загальною вагою 1,11 карата. Годинник показує годину, хвилини, секунди та дату в положенні “6 годин”. Кожна із варіацій моделі сертифікована у категорії Master Chronometer Швейцарським федеральним інститутом метрології (METAS). Це означає, що модель стійка до магнітних полів індукцією до 15000 Гс. Годинник водостійкий до глибини 50 м. Сапфіровий кристал має антиблікове покриття з обох боків.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...