Золотий та фантастичний годинник H. Moser & Cie Streamliner Tourbillon Vantablack

Незалежна швейцарська годинникова марка H. Moser & Cie випускає вишукану версію хітової моделі Streamliner.

Годинник H. Moser & Cie Streamliner Tourbillon Vantablack
Годинник H. Moser & Cie Streamliner Tourbillon Vantablack

Ринок розкішних спортивних годинників із вбудованим браслетом кардинально змінився за останні кілька років, коли ряд марок почали роботу над подібними моделями. Врешті цим сегментом зайнялися і незалежні годинникарі. H. Moser & Cie. представили свій Streamliner в 2020 році. Цей годинник виправдав свою назву оригінальним плавним дизайном. Колекція вже має у своєму складі хронограф, автоматичний 3-стрілочник та вічний календар. Тепер лінію доповнює турбійон.

У новому розкішному і складному варіанті моделі Streamliner зібрано чи не все краще, що пропонує бренд. Цей годинник оснащений власним механізмом марки, він має найсміливіший і водночас найпростіший циферблат та найкрутіший дизайн. Мінімалістичний за своєю формою та оздобленням, але не такий простий з точки зору  механіки, новий Streamliner Tourbillon Vantablack замінив деякі елементи попередніх моделей новими.

Фірмовий браслет «хвіст лобстера» - один із найбільш виразних елементів Streamliner
Фірмовий браслет «хвіст лобстера» – один із найбільш виразних елементів Streamliner

Однією з найважливіших еволюцій цього нового Streamliner є його відхід від повністю сталевої конструкції попередніх версій. Він одночасно складніший і розкішніший, повністю золотий від коронки до браслета. Матеріал корпусу – червоне золото 18k 5N. Оздоблення як і раніше виконано технікою радіального матового полірування, з полірованими фасками з боків і матовою смугою посередині. Фірмовий браслет «хвіст лобстера», один із найбільш виразних елементів Streamliner, також виготовлений із золота та переважно матовий. Зміна матеріалу означає важчий годинник і менш стриманий вигляд.

Інша річ, яка робить Streamliner Tourbillon Vantablack унікальним, це його циферблат. Максимально чорний, без логотипу, він покритий інноваційним матеріалом, створеним у 2012 році, який вважається найтемнішою речовиною з існуючих. Складається він з розташованих поруч вуглецевих наноструктур, що поглинають 99,965% світла, і регулярно використовується в астрофізиці для телескопів, а військовими як термо-камуфляж. У контексті годинника, це створює ефект порожнечі, чорної діри в середині годинник, а справжній отвір для розміщення турбійона фактично стає єдиним елементом, який вловлюється оком. Циферблат має конструкцію типу «сендвіч»: маркери закріплені на задній частині циферблата пластиною, а стрілки мають флуоресцентні вставки Globolight.

Циферблат має конструкцію типу «сендвіч»
Циферблат має конструкцію типу «сендвіч»

Усередині корпусу знаходиться вже знайомий по колекціям Endeavour і Pioneer механізм. Мануфактурний калібр HMC 804 — це автоматичний механізм із двонаправленою системою заводу, що зберігає до 3 днів запасу ходу. Його заводить центральний ротор із цільного золота. Цікаво, що хвилинний турбійон оснащений подвійною пружиною, виготовленою власною компанією H. Moser & Cie. Precision Engineering AG. Завдяки цьому рішенню коригується переміщення точки тяжіння на кожній пружині, коли вона розширюється, і ефект тертя зменшується, що значно покращує точність і ізохронізм.

Мануфактурний калібр HMC 804
Мануфактурний калібр HMC 804

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...