Елітні годинники

Показано 1–12 із 346

Ви завжди можете купити елітні годинники світових брендів у годинникових салонах “Кристал” у Києві та інших містах України. Компанія “Crystal Group” є представником майже сотні провідних світових виробників годинників, що мають багату історію.

Брендовий годинник підкреслює статус свого власника, виділяє його із загального натовпу людей. У цьому світі, щоб бути успішним, щоб отримати нові ділові зв’язки, доводиться продавати себе. І зараз  працює вислів “Зустрічають за одягом…”. Такий аксесуар, як наручний елітний годинник вигідно подає свого власника в новому суспільстві, швидко піднімає планку значущості свого господаря. Саме на наручний годинник звертають увагу на діловій зустрічи при першому знайомстві. І, саме елітні годинники на руці власника, вважаються “вхідним квитком” у верхні рівні суспільства.

Наручний годинник може багато розповісти про свого власника оточуючим, і тому дуже важливо підібрати такий годинник, який відповідатиме сформованому образу успішної, впевненої в собі людини.

Багато успішних людей мають цілий набір чи колекції елітних і брендових годинників, які вони надягають з відповідної нагоди: на кожен день, на відпочинок, на ділові зустрічі.

 

Саll me...