Елітні годинники

Ви завжди можете купити елітні годинники світових брендів у годинникових салонах “Кристал” у Києві та інших містах України. Компанія “Crystal Group” є представником майже сотні провідних світових виробників годинників, що мають багату історію.

Брендовий годинник підкреслює статус свого власника, виділяє його із загального натовпу людей. У цьому світі, щоб бути успішним, щоб отримати нові ділові зв’язки, доводиться продавати себе. І зараз  працює вислів “Зустрічають за одягом…”. Такий аксесуар, як наручний елітний годинник вигідно подає свого власника в новому суспільстві, швидко піднімає планку значущості свого господаря. Саме на наручний годинник звертають увагу на діловій зустрічи при першому знайомстві. І, саме елітні годинники на руці власника, вважаються “вхідним квитком” у верхні рівні суспільства.

Наручний годинник може багато розповісти про свого власника оточуючим, і тому дуже важливо підібрати такий годинник, який відповідатиме сформованому образу успішної, впевненої в собі людини.

Багато успішних людей мають цілий набір чи колекції елітних і брендових годинників, які вони надягають з відповідної нагоди: на кожен день, на відпочинок, на ділові зустрічі.

 

 

СТАТЬ +

СТИЛЬ +

WATCH CASE +

РАЗМЕР КОРПУСА +

МЕХАНІЗМ +

ЗАПАС ХОДУ +

БРАСЛЕТ/РЕМІНЕЦЬ +

ФУНКЦІЇ +

ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ +

КРАЇНА +

ФОРМА +

ОСОБЛИВОСТІ +

МЕТАЛ +

МАТЕРИАЛ +

КАМІНЬ +

Дизайн +

РАЗМЕР БРАСЛЕТА

    КОЛІР КАМЕНЮ +

    ЗАСТЕЖКА

      ОГРАНЮВАННЯ КАМЕНІВ +

      Саll me...