Політика конфіденційности

Ревізія від 15/08/2021

Ми зберігаємо інформацію, що надається Вами при реєстрації на сайті. При інших взаємодіях із сайтом (запит ціни зі знижкою, зворотний зв’язок тощо) ми не зберігаємо жодної інформації про Вас і використовуємо адресу електронної пошти чи телефон, щоб відповісти на ваш запит.

Реєстрація на сайті

Дані, вказані при реєстрації на сайті, можуть включати: ім’я, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону. Обов’язковою при реєстрації є лише адреса електронної пошти, тому що вона використовується як логін для входу в особистий кабінет. Решту даних вказувати необов’язково. На вашу вимогу інформація про Вас у будь-який момент може бути видалена.

Загальнодоступна інформація

Інформація про відвідувачів сайту (IP-адреса, ім’я домену, тип браузера та операційна система, дата та час відвідування тощо) збирається та зберігається з метою ведення статистики відвідувань. Ця інформація є загальнодоступною, таким чином ми не несемо відповідальності за її розголошення.

Телефон, ім’я, прізвище, електронна адреса

Ваші дані можуть бути використані в маркетингових цілях, для розсилки вам новин та інформації про акції та новинки, для персоналізації сайту на основі вашої історії пошуку та переглядів. За Вашого небажання отримувати розсилки новин та іншої інформації з нашого сайту Ви завжди зможете відмовитися від подібних розсилок.

Інформаційні розсилки

Під час реєстрації вам буде надіслано листа з проханням підтвердити свою згоду на отримання інформаційних e-mail розсилок. Якщо ви не хочете отримувати розсилки – просто проігноруйте цей лист. Доки ви не підтвердите свою згоду на отримання e-mail розсилок – на вашу адресу електронної пошти ніяких e-mail розсилок від нас не буде зроблено.

Ваша згода на отримання e-mail розсилок є добровільною, і ви можете в будь-який час змінити свій вибір або відмовитися від подальшого отримання вищезгаданої інформації.

Поставивши галочку у графі “Даю згоду на обробку персональних даних”, ви добровільно погоджуєтесь з наступними умовами::

  • Вказуючи свій номер телефону, Ви погоджуєтесь з отриманням від нас інформаційних SMS-повідомлень про статус ваших заявок та замовлень. А також отриманням інформаційних рекламних СМС-повідомлень про акції, що проводяться.
  • Вказуючи свій e-mail, Ви погоджуєтесь з отриманням від нас e-mail розсилок.
Ви можете будь-коли попросити нас змінити або анулювати ваші персональні дані у списках для розсилки. В усіх листах e-mail розсилок, що надсилаються вам, міститься посилання для скасування передплати. Для скасування пройдіть за цим посиланням та скасуйте передплату.
Щоб відмовитися від отримання рекламних SMS-повідомлень, а також при виникненні труднощів, ви можете звернутися за телефоном 8 095 8899999.
Адміністрація сайта
Саll me...