Про нас

Дмитрий Бердянский

Компанія Crystal Group Ukraine з 1996 року представляє в Україні ювелірні та годинникові бренди, відомі у всьому світі  своєю вишуканістю та розкішшю.

Компанія пропонує оригінальні, художньо та технічно вдосконалені вироби,  рівні творам мистецтва, які окрім всього мають багату історію, що налічує десятиріччя, а часом і сторіччя формування та розвитку.

«Основним своїм завданням, окрім ретельного відбору ідеального з кращого, компанія бачить чуйне та миттєве реагування на запити кожного споживача».

Дмитро Бердянский
Президент компанії Сrystal Group

«Діаманти на відміну від інших предметів розкоші та престижу, такі як машина чи шуба, не псуються з часом, а лише проходять шлях від “модної новинки” до “фамільної цінності”»

Екатерина Тимофеева,
гемолог, міжнародний Diamond-expert
Екатерина Тимофеева
Андреа Висконти
Андреа Вісконті CEO и креативний директор ювелірної компанії Giorgio Visconti
Джорджіо Вісконті пишається співпрацею з Crystal Group Ukraine, однією з найуспішніших та професійних партнерів для співпраці. Для нас велика честь працювати з такою професійною, талановитою та досвідченою командою партнерів.
Валери Мессика
Валері Мессіка. Засновник та художній керівник
Я дуже рада довгій та плідній співпраці Messika в Україні з такою професійною компанією як Crystal Group Ukraine. Українські жінки дуже вимогливі до свого стилю, і ми намагаємось максимально задовольнити усі запити українських модниць. 
Даниэль Кальво Гарсия
Даніэль Кальво Гарсія – дизайнер компанії Magerit
Magerit розглядає компанію Crystal Group Ukraine як одного з найбільш відданих партнерів для співпраці, і для Magerit велика честь та задоволення працювати разом з такою командою професіоналів, які не тільки висококваліфіковані та талановиті, але й пристрасно люблять прикраси.
Жан Клод Бивер
Жан-Клод Бівер. Почесний голова Ради Директорів у годинниковій компанії Hublot та годинному дивізіоні LVMH
Нехай бізнес, який ви зуміли розгорнути, буде корисним як для України, так і для швейцарських годинників, які довіряють вам свою репутацію.
Каролина Гаспар
Кароліна Гаспар. Засновниця та голова французського бренда Akillis
З компанією Crystal Group ми співпрацюємо вже давно, ще з 2014 р. Я рада, що мої прикраси припадають до смаку сучасним українським дівчатам, адже мої прикраси створені саме для таких – стильних, сміливих та активних.
Лоуренс Графф
Лоуренс Графф, член ордену Британской імперии, засновник компанії Graff Diamonds Ltd.
Для мене велика честь працювати більше 10 років з компанією Crystal Group, яка залишила за собою право працювати тільки з найкращими брендами, відомими у всьому світі як бренд Graff, що вирізняється своєю вишуканістю та розкішшю.
Марк Хаек
Марк Хаєк, президент Breguet и Blancpain
Партнерство Бреге та Кристала успішно розвивається вже протягом восьми років. Розуміння принципів високого вартового мистецтва, вміння передати їх клієнту завжди було основним чинником нашого міцного бізнес-союзу.
Паскаль Рафи
Паскаль Рафі, президент годинниковой компанії Bovet
«Саме завдяки вашій культурі та здатності цінувати прекрасне, ви – це та компанія, з істинними посланцями високого мистецтва, які з ентузіазмом втілюють ці цінності у нашому сьогоднішньому житті».
Пьер Жак
П’єр Жак, генеральний директор годинникової компанії De Bethune
Для мене є величезним задоволенням розділяти пристрасне захоплення годинниковою справою з Дмитром – людиною, яка має таке чудове почуття стилю.
Рейнальд Эшлиманн
Рейнальд Ешліманн, генеральний директор годинникової компанії Omega
Ми, годинникова компанія Omega, дуже пишаємось співпрацею з нашим українським дистриб’ютором, компанією Crystal Group Ukraine. Ми сподіваємося, що надалі наші зв’язки лише розвиватимуться та зміцнюватимуться.
Ришар Милль
Рішар Мілль, власник годинниковой компанії Richard Mille
Вважаю, що така стабільна та впевнена в собі компанія як Crystal Group Ukraine – це гарантія постійного розвитку та просування нашого бренду на українському годинниковому ринку.
Роберто Коин
Роберто Коін, засновник бренда Roberto Coin
Той випадок, коли стиль – це мистецтво, обслуговування – досконалість, а компетентністю можна пишатися. В особі представників компанії Crystal Group Ukraine марка Roberto Coin знайшла чудового партнера для розвитку ринку ювелірних виробів найвищої якості, інноваційного у плані стилю та дизайну.
Феликс
Фелікс Баумгартнер та Мартін Фрай – засновники марки Urwerk
Дмитро – людина із почуттям стилю. Це особистість, яка зупиняє погляди. Він знає, що хоче і він завжди вибирає найкраще. Ми пишаємося працювати з ним і бути одними з тих незалежних годинникарів, яких представляє компанія Crystal Group
Максимилиан Бюссер
Максіміліан Бюссер, президент годинникової компанії MB&F
Для мене велике задоволення працювати з Дмитром Бердянським, власником Кристал Груп, вже понад 10 років. Зараз велика рідкість знайти таку захоплену людину, яка добре знається на годинниковому мистецтві.
Саll me...