Сервіс

У Сервісному центрі Crystal Group Ukraine працюють майстри, які пройшли навчання та отримали сертифікати на самостійну роботу від провідних швейцарських годинникових компаній: Bovet, Breguet, Chopard, Harry Winston, Zenith, Breitling, Longines. Регулярно беручи участь у професійних семінарах та тренінгах, вони постійно вдосконалюють свою майстерність та підвищують кваліфікацію. Використовуючи обладнання марки Bergeon, годинникові майстри виконують у середньому від 1800 до 2000 ремонтів на рік.

Магазини Crystal для приймання годинників до сервісного центру:

 

Crystal, Київ
вул. Володимирска 20/1A
тел: (044) 278 61 11
моб: +38(098) 526 34 87

Crystal, Киев
вул. Городецького, 12/3
тел: (044) 287 74 72
моб: +38(098) 780 48 27

Задати питання, отримати інформацію про стан годинника, який знаходиться на обслуговуванні чи в ремонті можна в сервісному центрі за телефоном:

  +380 (96) 812 79 44

ДИПЛОМИ НАШИХ МАЙСТРІВ

Безкоштовна діагностика годинників

Кожен бажаючий може здати свій годинник на безкоштовну діагностику в наш сервісний центр. Головна вимога, щоб годинник був моделлю того бренду, який наша компанія офіційно представляє в Україні. Також із собою необхідно мати гарантійну картку з печаткою офіційного дилера, навіть якщо це не гарантійний випадок. Діагностика проводиться сертифікованими майстрами протягом кількох робочих днів. У поодиноких випадках терміни діагностики, через складність механізму годинника, можуть бути збільшені.
Здати виріб можна у будь-якому магазині мережі Crystal Group. Після проведення діагностики клієнту будуть озвучені результати та вартість майбутніх робіт. Зверніть увагу, що сама діагностика абсолютно безкоштовна, але іноді, в деяких випадках, щоб зібрати годинник і забезпечити збереження механізму до прийняття клієнтом рішення про ремонт може знадобитися зробити певні сервісні роботи, які вимагають певних витрат, просимо це враховувати. Також просимо звернути увагу на те, що гарантійні випадки обслуговуються в першу чергу.

Саll me...